Nový master

NOVÉ LEHKÉ UŽITKOVÉ VOZIDLO

Společně s tím, jak se mění vaše potřeby, mění se i Renault Master. Výkon, nízká spotřeba, celková bezpečnost, dobrá řiditelnost a pohodlí při jízdě,… Renault Trucks plní vaše očekávání a s modelem Renault Master dodává inovativní řešení, aby splnil vaše konkrétní uživatelské požadavky.

Renault Master je připraven převážet cokoliv

Ať se již zabýváte přepravou zboží s řízenou teplotou, zařízení pro interiéry, expresní dodávkovou službou nebo přepravou zařízení,… je Renault Master s nabídkou možnosti pohonu předních nebo zadních kol dokonalou volbou, která splní požadavky každé profese. Díky nabídce, umožnující přepravu větších objemů a vyšší užitečné zatížení, širším bočním a zadním dveřím, je toto vozidlo připraveno převážet cokoliv.

Díky své nabídce podvozku s kabinou a plošiny s kabinou dokáže Renault Master, nejlépe vyhovět požadavkům profesionálů v oblasti kurýrní služby, staveb, řízené teploty a přepravy materiálu.

Společně s Renault Master od Renault Trucks máte k dispozici stálou sít rychlých služeb pro profesionály Fast&Pro, kvalifikované techniky, delší otevírací dobu a na míru šité smlouvy na poskytování služeb a údržby. 

KATALOG V PDF ZDE

  • capti